Spausdinti šį puslapį

Paskaita „Mes nenorime sirgti“

Balandžio 10 dieną, paminėdami Pasaulinę sveikatos dieną, „Ežiukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai susitiko su Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialiste Daiva Čingaite. Vaikai kalbėjosi apie sveiką mitybą, aktyvų fizinį judėjimą, buvimą gryname ore, gerą emocinį klimatą.

Vaikai dalinosi mintimis iš savo asmeninės patirties, kaip turėtume gyventi, kad augtume sveiki, linksmi, žvalūs. Sveikatos specialistė Daiva su vaikais aptarė užduotėles, kurias ikimokyklinukai turės atlikti namuose su šeima.

Vaikai analizavo „Sveikos mitybos piramidę“, žaidė stalo žaidimus: „Sveikas maistas“, „Maisto kelias“. Skaitinėjo knygeles, žiūrinėjo lankstinukus, spalvino paveikslėlius iš knygelės „Dantukas ir draugai“. „Ežiukų“ grupės vaikai piešė „Sveikos mitybos piramidę“, o „Pelėdžiukų“ – naudojo reklaminius laikraštukus, bukletus, karpė, aplikavo.

Visų grupių vaikučiai ir jų tėveliai dalyvavo Pasaulinei sveikatos dienai skirtoje fotografijų parodoje „Aukime sveiki kartu“.

Vaikų dar laukia keletas susitikimų su Visuomenės sveikatos biuro specialiste Daiva, kur vaikai pasakos, kaip sekėsi įgyvendinti namų užduotėles.

Renginio nuotraukų albumas

Skaityti 630 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 14 Geg 2018 22:14